Chiński Kubek WINIARY

Warszawa, 20 grudnia 2005. Marka WINIARY wprowadziła do sprzedaży nową grupę produktów: Zupy instant z makaronem – Chiński Kubek, które stanowią oryginalne połączenie zalet zup instant w saszetkach oraz zup chińskich. Ich unikatowość polega na tym, że - zgodnie z funkcjonalnością zup instant - wygodnie i szybko można je przygotować w kubku, a ze względu na dużą zawartość makaronu - charakterystyczną dla zup chińskich - są bardziej sycące niż standardowe zupy instant.

W ofercie dostępne są trzy smaki: Chiński Kubek WINIARY Kurczak, Chiński Kubek WINIARY Kaczka oraz Chiński Kubek WINIARY Curry. Aby otrzymać pożywne danie wystarczy makaron i przyprawę wrzucić do kubka, zalać wrzącą wodą i odczekać trzy minuty. Łatwość i szybkość przygotowania powodują, że doskonale nadają się zarówno na gorący lunch, jak i smaczną przekąskę podczas przerwy w pracy.

Nowa grupa produktów ma orientalną szatę graficzną. Kolorem przewodnim opakowania Chiński Kubek jest czerń, która kontrastuje z jasnym zdjęciem apetycznie zaprezentowanych dań. Każdy konsument z łatwością odnajdzie ulubiony smak, ponieważ jest on wyeksponowany w czytelny sposób i dodatkowo zaakcentowany inną kolorystycznie wstęgą.

Cena Chińskiego Kubka WINIARY sugerowana na półce to około 90 groszy za jedno opakowanie. Waga jednostkowego opakowania to ok. 34 gr. W kartonie znajduje się 26 sztuk.

Wprowadzeniu Chińskiego Kubka do sprzedaży towarzyszy kampania reklamowa w głównych portalach i komunikatorach internetowych. Dla wzmocnienia komunikacji stworzono również wystylizowaną na orientalny styl stronę internetową: www.chinskikubek.pl, na której znajdują się praktyczne informacje o nowych produktach, ich zawartości oraz sposobie przygotowania. Informacje te przedstawiono wykorzystując chińskie filmy i komiksy.

Marka WINIARY znana jest Polakom od ponad 60-ciu lat, a produkowane pod nią wyroby są synonimem doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z innowacyjnością i nowoczesnością. Wprowadzenie do sprzedaży nowej unikatowej na polskim rynku grupy produktów marki WINIARY jest kolejnym krokiem w budowaniu wizerunku marki nowoczesnej, która oferuje konsumentom wciąż nowe rozwiązania kulinarne, wychodzące naprzeciw ich potrzebom. WINIARY to marka wyrobów kulinarnych takich jak: zupy, buliony, sosy, fixy, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie.

Źródło Winiary. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , ,

Related posts

Top