Marka WINIARY poszerzyła portfolio zup instant o nowy smak ? PORCJĘ WARZYW Śródziemnomorską Pomidorową.

 

PORCJA WARZYW to linia nowoczesnych zup instant marki WINIARY, których głównym składnikiem są suszone warzywa. Dzięki temu zupy te są nie tylko ciepłą i smaczną przekąską, ale także źródłem wartościowego błonnika. Zawierają również witaminy, składniki mineralne i inne cenne dla organizmu substancje. Co ważne, nie ma w nich konserwantów.

Unikatowy, poręczny format „paluszka” sprawia, że PORCJA WARZYW zmieści się w każdej torebce. Łatwa i szybka w przygotowaniu jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich zabieganych.

 W ofercie zup instant PORCJA WARZYW znajdują się teraz cztery smaki. Kolor każdej z tych zup odpowiada grupie specjalnie dobranych warzyw dostarczających odpowiednich składników odżywczych:

Zupa wiosenna – to warzywa zielone: brokuły i zielony groszek, które są dla naszego organizmu źródłem błonnika pozytywnie wpływającego na trawienie.

Zupa Jesienna – to warzywa bordowe: przede wszystkim buraki, które są źródłem betaniny, naturalnego przeciwutleniacza.

Zupa Letnia – to warzywa pomarańczowe: dynia i marchew, źródło prowitaminy A wzmacniającej wzrok.

Zupa Śródziemnomorska pomidorowa to nowy kolor smaku i zdrowia – czerwony. Dzięki dużej zawartości pomidorów bogatych w likopen, jeden z głównych przeciwutleniaczy, wspomaga ochronę naszej skóry.

Sugerowana cena jednej saszetki wynosi ok. 1,10 zł. Jedno opakowanie waży ok. 18 gram.
W displayu znajduje się 25 sztuk PORCJI WARZYW.

 

 

Źródło Winiary. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top