Odkryj stronę pełną przepisów kulinarnych i? konkursów

Jeśli jeszcze nie założyłeś konta na stronie www.przepisy.pl to teraz jest świetna okazja, by stać się częścią ponad 100 000 społeczności miłośników dobrego jedzenia. Na portalu tym trwa konkurs przeznaczony dla nowych użytkowników zatytułowany „Zapisy na przepisy”. By wygrać jeden z 10 blenderów marki Bosch lub jeden z 500 zestawów produktów Knorr i przewodników Pascala, wystarczy założyć konto i podać jeden przepis na ulubione danie, którego przygotowanie zajmie nie więcej niż 45 minut.

Przepisy.pl - portal pełen przepisów kulinarnych

Portal www.przepisy.pl to kopalnia kulinarnej wiedzy. Na stronie tej znajdują się liczne porady i przepisy kulinarne - rów1)nież w formie video. Tu można tez podzielić się własnymi pomysłami na smakowite dania. Każdy miłośnik sztuki kulinarnej z pewnością doceni to miejsce. Co dzień może znaleźć tam kuchenne inspiracje i podpowiedzi, co zrobić żeby danie się udało oraz by przypominało potrawy z wysmakowanych zdjęć w książkach kucharskich.

Konkurs na przepis

Dla wszystkich nowych użytkowników portalu www.przepisy.pl moderator przygotował konkurs. By wziąć w nim udział należy się zarejestrować, a następnie odpowiedzieć na pytanie: „Gdybyś miał do dyspozycji 45 minut i wszystkie niezbędne składniki, to jakie danie być przygotował i dlaczego”. Najciekawsze odpowiedzi oraz przepisy nagrodzone zostaną zestawami produktów Knorr, przewodnikami Pascala lub blenderami marki Bosch.

Authors

Related posts

Top