Olej rzepakowy Farma nazywany jest ?oliwką północy?

Wrocław 15.10.2012

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : FARMA
ASORTYMENT: Farma Olej rzepakowy 900 ml

Olej rzepakowy też jest zdrowy!

W ofercie naszej rodzimej marki Farma pojawił się olej rzepakowy ? niezastąpiony i niezwykle popularny produkt, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Pomimo tego, że panuje moda na używanie coraz bardziej wymyślnych oliw i olejów, tłoczonych z bardzo różnych roślin – warto wrócić do tradycyjnych produktów, które mają nieocenione walory smakowe oraz zdrowotne!

Olej rzepakowy Farma nazywany jest ?oliwką północy?, ponieważ zawiera dużą ilość korzystnych kwasów jednonienasyconych i jest bogatym źródłem witamin A, D3, E i K. Utrzymuje prawidłowy poziom cholesterolu we krwi, przeciwdziała chorobom serca i układu krążenia, działa przeciwkrzepliwie, a także zapewnia optymalny rozwój mózgu i wzroku. Olej rzepakowy Farma jest doskonały do smażenia, nie zmienia swoich właściwości, szybko osiąga wysoką temperaturę, a także łatwo ocieka z usmażonego produktu, zapobiegając nadmiernemu natłuszczeniu potrawy. Można wykorzystywać go również do przyrządzania sosów sałatkowych, podprawiania sałatek oraz do pieczenia.

Produkt jest nowoczesny, zamknięty w wygodnej, sztywnej, plastikowej butelce z zakręcanym, ułatwiającym przechowywanie i transport korkiem. Butelka wyposażona jest w specjalne wgłębienie ułatwiające chwyt oraz charakterystyczne rowki zapobiegające ślizganiu się butelki w ręce. Butelka oznakowana jest elegancką etykietą wyróżniającą produkt na półce i przyciągającą wzrok.

farma-olej-smallDystrybutor: PSH Unia S.A

Marka: Farma

Opakowanie: 900 ml

Cena: ok. 6,08 zł

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top