Orient Express na talerzu

Kuchnia orientalna cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Knorr zachęca więc do samodzielnego przygotowania dwóch nowych, wyjątkowych dań. Przedstawiamy nowości – Fix Kurczak w sosie miodowym Knorr oraz Fix Kurczak w aksamitnym sosie orzeszkowym Knorr.

W Polsce działa coraz więcej restauracji serwujących potrawy orientalne, a na rynku pojawiają się nowe produkty pozwalające na  przygotowanie oryginalnych dań we własnej kuchni. Często jednak efekty kulinarnych eksperymentów nie są takie, jakich oczekujemy i w niczym nie przypominają dań znanych z restauracji lub z którymi spotkaliśmy się podczas podróży po świecie. Teraz to już nie problem – efekt gwarantują Fixy Knorr.

Orientalne dania Knorr

Dla amatorów orientalnych smaków Knorr przygotował dwa nowe rozwiązania kulinarne.
Fix Kurczak w aksamitnym sosie orzeszkowym Knorr to pierwsze na rynku danie o takim smaku. Sos posiada wyjątkowo aksamitną, kremową konsystencję oraz piękny kolor. Dodatkowo zastosowanie unikalnej receptury Knorr sprawia, że nie ma on charakterystycznej, cierpkiej goryczki, która często pojawia się przy próbie samodzielnego przygotowania sosu na bazie orzechów. Za pomocą nowego Fixu bez trudu można przyrządzić orientalne danie we własnej kuchni, a soczysty, aromatyczny kurczak z dodatkiem chrupiących warzyw zachwyci smakiem. Fix Kurczak w sosie miodowym Knorr pozwoli natomiast na przygotowanie kurczaka z odrobiną słodyczy. Dzięki idealnej kompozycji miodu i przypraw możemy uzyskać klasyczną potrawę w nowej odsłonie. Jest to pierwsza miodowa propozycja do dań przygotowywanych na patelni. Wyraźnie wyczuwalna miodowa nuta w połączeniu z bukietem przypraw nadaje kurczakowi idealnie zbalansowane smak a dodatek warzyw powoduje że powstanie kompletne danie. Teraz, stosując nowe Fixy Knorr, w kilka minut przyrządzimy pyszny obiad w ciekawej formie.

Orientalna kuchnia – łatwa i szybka

Nowy Fix Kurczak w aksamitnym sosie orzeszkowym Knorr i Fix Kurczak w sosie miodowym Knorr to rozwiązania dla osób, które w prosty, szybki oraz samodzielny sposób chcą przygotować pyszne, orientalne dania.  Gdy chcemy przyrządzić kurczaka w sosie orzeszkowym nie musimy dodawać orzechów, sosu sojowego, czy innych dodatkowym składników. Wszystkie elementy potrzebne do skomponowania aromatycznego sosu znajdują się w jednej paczce. Nie musimy także dokładnie wiedzieć jakie przyprawy pasują do słodkiego smaku miodu – kompozycję idealnie dobranych przypraw oraz miód znajdziemy w paczce nowych Fixów  Knorr.

Authors

Related posts

Top