Ulepszone Bulionetki Knorr

Bulionetka Domowa Knorr nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników, a obecnie, dzięki nowej recepturze, także glutaminianu sodu. To z nią z łatwością stworzysz bulion, który smakuje jak tradycyjny. Teraz do znanych konsumentom wariantów smakowych Bulionetek Domowych Knorr dołączył kolejny - warzywny.

Domowy bulion posiada niepowtarzalny aromat, jednak nie zawsze istnieje możliwość, by go samodzielnie przyrządzić. Mając coraz mniej czasu na gotowanie, cenimy wygodne rozwiązania, które jednocześnie zapewnią potrawom tradycyjny smak. Dlatego właśnie w każdej kuchni powinna znaleźć się Bulionetka Domowa Knorr. Smak maksymalnie zbliżony do domowego uzyskasz dzięki jej wyjątkowej recepturze. Oprócz dostępnych do tej pory: Bulionetki Domowej Drobiowej Knorr, Bulionetki Domowej Wołowej Knorr oraz Bulionetki Domowej Pieczeniowej Knorr, marka proponuje nowy wariant smakowy – warzywny.

Nowa jakość

Bulionetki Domowe Knorr przypadną do gustu miłośnikom tradycyjnego bulionu i dań na jego bazie. Dzięki temu, że w procesie przygotowania Bulionetka Domowa Knorr jest długo gotowana jak na wolnym ogniu, przyrządzony z jej dodatkiem wywar będzie smakował niczym ten domowy. Ponadto receptura Bulionetki Domowej Knorr nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i glutaminianu sodu. Niewątpliwą zaletą Bulionetki Domowej Knorr jest także unikalna, żelowa konsystencja, pozwalająca z łatwością zastosować ją do różnych rodzajów potraw.

Kucharze marki Knorr polecają przepis na zrazy z chrzanem.

Zrazy z chrzanem - Aromatyczna przyprawa przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią wyrazisty smak.

Przepis na danie znajdziesz na: http://www.przepisy.pl/przepis/zrazy-z-chrzanem

Authors

Related posts

Top