Wyspa Zdrowia Marwit Puck zdrowo orzeźwiony. Teraz czas na Łebę

Trwa wakacyjna akcja marki Marwit. Jako pierwsi zdrowym orzeźwieniem i aktywnym wypoczynkiem cieszyli się urlopowicze wypoczywający na plażach Pucka. Już 25 lipca Wyspa Zdrowia Marwit przeniesie się do Łeby, gdzie pozostanie do końca miesiąca.

Wakacyjna akcja Wyspa Zdrowia Marwit cieszyła się wielkim powodzeniem zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców Pucka. Tłumy spragnionych zdrowego orzeźwienia plażowiczów codziennie odwiedzały plażową strefę Marwit. Wszyscy z zainteresowaniem kosztowali produktów i radowali się doskonałą zabawą na świeżym powietrzu. Szczególnym powodzeniem cieszyły się Świeże Soki ? jabłkowy z trawą cytrynową z limitowanej serii na lato oraz klasyka gatunku świeży sok marchewkowy. Codzienna dostawa świeżych soków bezpośrednio na plażę budziła spory entuzjazm, a kolejki ustawiały się od samego rana. Plażowicze docenili również inne produkty marki Marwit, w tym nowość Zupy Krem, dzięki którym mogli w upalny dzień uraczyć się pysznym, lekkim i zdrowym posiłkiem nie ruszając się z plaży.

Wyspa Zdrowia Marwit przyciągnęła również miłośników aktywnego wypoczynku. Dużą popularnością cieszyły się zwłaszcza roztańczone plażowe treningi zumby oraz wieczory muzyczne prowadzone przez DJ?a. Po szalonym tańcu, wysmagani słońcem plażowicze z radością sięgali po dobrze schłodzone Świeże Soki Marwit.

Puck wspaniale przyjął wakacyjną Wyspę Zdrowia Marwit. Przyjaźnie nastawieni mieszkańcy, zachwycająco ukwiecone skwery i ogródki, troskliwe władze miasta, które z sympatią przyłączyły się do akcji oraz wyśmienita pogoda ? Puck, lato i Marwit pasują do siebie wyśmienicie. Zapraszamy na facebookowy profil marki Marwit, gdzie na bieżąco zamieszczane są foto i videorelacje z Wyspy Zdrowia Marwit (https://www.facebook.com/MarwitPL).

Już 25 lipca plażowa strefa Wyspa Zdrowia Marwit przeniesie się do Łeby, gdzie zaoferuje wczasowiczom zdrowe orzeźwienie i moc plażowych atrakcji. Plażowicze będą mogli zaopatrzyć się w pysznie schłodzone Świeże Soki Marwit, a w plażowym barze skosztować nowości ? pysznych i sycących Zup Krem Marwit oraz innych świeżych produktów z oferty marki. Wraz z każdym zakupionym na terenie strefy produktem kupujący otrzyma banknoty ?Marwity?, dzięki którym będzie mógł do woli korzystać z atrakcji i aktywności na terenie Wyspy Zdrowia. Celem akcji jest stworzenie alternatywy dla wciąż popularnych podczas urlopów słodkich napojów i niezdrowego jedzenia, a także promocja aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Na terenie strefy zaplanowano zajęcia ruchowe, treningi zumby i zawody sportowe. Odwiedzający mogą również poddać się badanu skóry, albo oddać się beztroskiej zabawie, skacząc na trampolinach lub eksperymentując z maszyną przyczynowo-skutkową Domino Event Day. Urlopowicze spragnieni chwili relaksu z przyjemnością ułożą się w hamaku w towarzystwie świeżego soku jabłkowego z dodatkiem trawy cytrynowej z nowej serii limitowanej Marwit.

Dzień prasowy Wyspy Zdrowia Marwit w Łebie: 31.07.2014.

Wyspa Zdrowia Marwit zawita na polskich plażach na przełomie lipca i sierpnia, kolejno odwiedzając popularne bałtyckie kurorty i będzie czynna codziennie w godz. 10:00-20:00.

Puck 18-23.07.2014

Łeba 25-31.07.2014

Ustronie Morskie 2-7.08.2014

Świnoujście 9-15.08.2014

Do zobaczenia na plaży!

 

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło MARWIT. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top