A może piknik w Parku Południowym?

Nie masz pomysłu na weekend czy rodzinny sposób spędzania czasu? Wybierz się z bliskimi na piknik do urokliwego Parku Południowego i dla odmiany zjedz pyszny obiad pod chmurką. Wystarczy zadzwonić do Restauracji Pieprz i Wanilia i wybrać zawartość kosza piknikowego z wakacyjnego menu oraz zarezerwować kocyk. A z domu zabierz ze sobą jedynie krem do opalania i dobry humor.

Lato, jak zwykle, ucieka zanim się obejrzymy. A ponieważ połowa już za nami, warto podtrzymywać wakacyjny klimat, jak długo się da i celebrować ostatnie ciepłe tygodnie. Wrocławska Restauracja Pieprz i Wanilia, specjalnie na letni sezon, przygotowała podręczny zestaw piknikowy dla każdego, kto ma ochotę rozłożyć się na trawie w przepięknym Parku Południowym i delektować smakami kuchni świata, w których specjalizują się restauratorzy.

Chcemy powrócić do cudownej tradycji pikników na trawie. Dlatego przygotowaliśmy kosze wypełnione świeżymi sałatkami, chrupiącym pieczywem z masełkiem czosnkowym, delikatnym kurczakiem i puszystym ciastem. Dla mieszkańców Wrocławia zieloną oazą jest z pewnością Park Południowy, w którym chętnie odpoczywają nad książką, na rowerze, z dziećmi czy chwytając opaleniznę. A ponieważ nasza Restauracja sąsiaduje z Parkiem i często mamy okazję obserwować wypoczywających wrocławian, zdecydowaliśmy się wejść w tę przestrzeń z dobrym jedzeniem i odnowić piknikową tradycję ? mówi Paulina Maciejewska, General Manager Restauracji Pieprz i Wanilia.
Z: http://www.pressoffice.pl/zywnosc,t360512754?more=564585010

Related posts

Top