aromatyczny, kremowy dodatek do kanapek

Nowy PASZTET POMIDOROWY Z CIECIORKĄ ? zdrowa odmiana na wiosnę

Firma Primavika proponuje nowy przysmak – cieciorkową esencję zdrowia zamkniętą w słoiczku. Tym razem jest to Pasztet pomidorowy z cieciorką, czyli aromatyczny, kremowy dodatek do kanapek lub farszu.

Pyszny pasztet o wyrazistym smaku sporządzony został głównie z ziaren cieciorki, która jest jedną z najbogatszych roślin strączkowych. Ciecierzyca oraz przygotowane z niej potrawy zawierają mnóstwo pełnowartościowego białka a także potas wpływający korzystnie na serce i nerki oraz wapń ? nieoceniony dla naszych kości i zębów. Pasztet pomidorowy z cieciorką Primavika zawiera też witaminy z grupy B oraz żelazo, a dodatek pomidorów wzbogaca go jeszcze o potas i witaminę C.

Pasztet Primavika ma kremową, puszystą konsystencję, jest doskonale przyprawiony, idealnie smakuje z dodatkiem świeżych wiosennych warzyw: ogórka, pomidora, szczypiorku lub nieco ostrzejszej w smaku rzodkiewki. Można go użyć jako farsz do jajek lub papryczek wzbogacając pasztet drobno posiekanymi dodatkami lub po prostu korzystając z czystego produktu.

Wygodny słoiczek można zabrać ze sobą wszędzie, dzięki zakrętce zatrzyma świeżość na dłużej. 170 g z powodzeniem starczy na kilka śniadań i kolacji dostarczając organizmowi niezbędnych składników, a naszemu podniebieniu ? niezapomnianych doznań smakowych.

Producent: Primavika, Opakowanie: 170g, Cena: ok. 4,90

www.primavika.pl

Authors

Related posts

Top