Gorący Kubek + kanapka = idealne połączenie na jesień

W chłodniejsze, listopadowe dni chętnie sięgamy po ciepłe dania i przekąski. Nie zawsze jednak mamy możliwość, aby je przyrządzić. Rozwiązaniem może być połączenie smacznej kanapki z jednym z wielu wariantów smakowych Gorącego Kubka Knorr.

W środku zabieganego dnia bardzo często nie mamy czasu na zjedzenie ciepłego posiłku. Przeważnie do pracy, szkoły czy na uczelnię zabieramy więc kanapki. Dostarczają one różnorodnych składników odżywczych, są łatwe w przygotowaniu i bez problemu mieszczą się do torby czy plecaka. Nie rozgrzewają jednak organizmu jak ciepłe dania czy napoje. Warto zatem zjeść kanapkę z gorącą  zupą, np. Gorącym Kubkiem marki Knorr.

„Prawidłowo skomponowany jadłospis zakłada spożywanie przynajmniej jednego ciepłego posiłku dziennie. Jest to szczególnie ważne, zwłaszcza w chłodne jesienne oraz zimowe dni” – wyjaśnia Iwonna Niegowska, żywieniowiec marki Knorr.

Uzupełnieniem do kanapek może być Gorący Kubek Knorr. To sprytne rozwiązanie, które praktycznie w każdych warunkach pozwala na przygotowanie rozgrzewającej przekąski w parę minut. Wystarczy kubek oraz gorąca woda i gorąca zupa gotowa! Dodatkowo mała saszetka bez problemu zmieści się do torebki czy pudełka na drugie śniadanie.

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top