Wiadomości branżowe

Humidifier 4 in 1 KÖNIG Health&Care

Zdrowe powietrze ? twój domowy komfort

Każda pani domu dba o dobry wizerunek własnego mieszkania. Odkurzone meble czy umyte okna to jednak nie wszystko, co można zrobić w tym zakresie. Liczy się też zapach, jakość domowego powietrza. Tutaj może pomóc Humidifier 4 in 1 firmy KÖNIG, do kupienia w sklepie internetowym Multisort .

Nawilżanie powietrza, a także usuwanie nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń np. dymu z papierosów, to bardzo istotna kwestia, o której zawsze trzeba pomyśleć podczas sprzątania. Przebywanie w odświeżonym i oczyszczonym powietrzu to przyjemność nie tylko dla członków rodziny, ale także dla każdego gościa, który wpadnie z wizytą.

Humidifier firmy KÖNIG posiada mnóstwo zalet: sprawia, że organizm lepiej się przystosowuje do wielogodzinnego przebywania w zamkniętym pomieszczeniu. Czujemy się dobrze, głowa nie boli już tak często, jak kiedyś, oczy nie szczypią w trakcie pisania na komputerze. Odpowiednio nawilżone powietrze ma dobry wpływ na nasze samopoczucie, koncentrację, a także zwiększa wydajność pracy.

Urządzenie posiada cztery funkcje: nawilżania, odświeżania, jonizowania oraz filtracji za pomocą aktywnego węgla. Po jego włączeniu, diametralnie zmienia się jakość powietrza w pokoju. Wszelkiego typu zanieczyszczenia:pyłki, kurze czy roztocza są od razu likwidowane. Przyjemny zapach, wydobywający się z pojemnika, łagodzi nasze zmysły. Humidifier dodatkowo wprowadza jony ujemne do otaczającego powietrza. To istotna funkcja, która pozwala na zachowanie równowagi między jonami dodatnimi i ujemnymi w naturalnym środowisku. Tam, gdzie znajduje się sprzęt elektroniczny (komputery, radia, telewizory itp.) równowaga ta zostaje zachwiana przez dodatkową emisję jonów dodatnich, działających niekorzystnie na nasze zdrowie.
Humidifier 4 in 1 KÖNIG Health&Care /kod towaru DOM-FILTR10/ można kupić w sklepie internetowym www.multisort.pl

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=723518717

hastagi na stronie:

#humidifier

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy