Idealny moment na kawę Nespresso

Od 2 listopada br., przy zakupie wybranego ekspresu Nespresso, otrzymamy voucher do wymiany na kawę lub akcesoria.

Czy da się przygotować za każdym razem idealną filiżankę kawy? Z nowym ekspresem Nespresso U z pewnością tak! Każdy, kto teraz zdecyduje się na jego zakup, bądź na zakup innej maszyny z dotychczasowej oferty Nespresso, otrzyma voucher o wartości 180,00 zł do wymiany na kawę i akcesoria. Dzięki temu, łatwiej będzie wybrać spośród oferty 16 Grand Crus, tę idealnie skomponowaną dla siebie kawę.

Promocja trwa od 2 listopada do 31 grudnia br. i dotyczy wszystkich modeli ekspresów Nespresso, które kupić można w sklepie internetowym marki (www.nespresso.pl) oraz u partnerów handlowych ? w sklepach m.in. Villeroy & Boch, Duka, Media Markt,Saturn, RTV Euro AGD.

Kontakt

Dominika Telega, Weber Shandwick
tel: + 48 22 210 12 39, e-mail: [email protected]

Informacja o Nestlé Nespresso SA

Nestlé Nespresso SA jest pionierem i liderem rynku najwyższej jakości porcjowanej kawy premium. Firma Nespresso posiada główną siedzibę w Lozannie, Szwajcaria, i działa w ponad 50 krajach, zatrudniając ponad 7 000 pracowników. W 2011 roku spółka zarządzała globalną siecią sprzedaży detalicznej liczącą 270 butików. Więcej informacji zawarto na nowej stronie firmy Nestlé Nespresso pod adresem: www.nestle-nespresso.com.

Dodatkowe informacje na temat Nespresso dostępne są:

Na stronie www: www.nespresso.com/pl

na oficjalnym profilu Nespresso w serwisie Facebook.com: www.facebook.com/Nespresso

w butiku Nespresso - Warszawa, ul. Nowy Świat 47
godziny otwarcia: poniedziałek ? piątek 10.00-19.00, sobota 10.00-17.00.

  

Authors

Related posts

Top