Źywienie

Nowe owocowe batony od Bakalland

Informacja prasowa Warszawa, 17 lipca 2018 r. Żyjąc w pośpiechu, chcemy jednocześnie dbać o swój organizm i dostarczać mu niezbędnych wartości odżywczych, komponując naszą dietę

Informacja prasowa
Warszawa, 17 lipca 2018 r.

Żyjąc w pośpiechu, chcemy jednocześnie dbać o swój organizm i dostarczać mu niezbędnych wartości odżywczych, komponując naszą dietę zgodnie z rekomendacjami ekspertów. Dlatego chętnie sięgamy po owoce, zarówno surowe, jak i te podane w postaci smart, czyli np. batonów owocowych stanowiących formę zdrowej przekąski. Doskonałą owocową alternatywą, która bez trudu zmieści się do torebki, plecaka czy kieszeni, są nowe batony owocowe Bakalland BA! 100% Natury.
Postępując zgodnie z aktualnymi trendami żywieniowymi, coraz częściej sięgamy po przekąski, które są jak najmniej przetworzone i uzupełniamy swoją dietę o warzywa i owoce. Śledzimy też zalecenia ekspertów, takie jak np. Piramida Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej stworzona przez Instytut Żywności i Żywienia. W najnowszej odsłonie Piramidy owoce i warzywa przesunęły się z trzeciego na drugie (zaraz po aktywności fizycznej) miejsce pod względem ważności. Dietetycy zalecają też spożywanie pięciu porcji warzyw i owoców dziennie. Jednak tempo naszego życia i poszukiwanie różnorodnych smaków sprawiają, że chętnie sięgamy po nie także w niestandardowej postaci, np. w formie naturalnych batonów owocowych, które łączą pełnię składników odżywczych i błonnika z wyjątkowymi walorami smakowymi. Batony owocowe Bakalland BA! 100% Natury są rozwiązaniem dla wszystkich poszukujących zdrowej, uniwersalnej przekąski, dla każdego i na co dzień.
Nowość Bakalland to w pełni naturalne, proste receptury. Batony skomponowane są tylko z owoców, orzechów i ziaren. Za smak poszczególnych wariantów batonów odpowiadają: sok cytrynowy i naturalny olejek pomarańczowy w smaku BA! Daktyle & Pomarańcza z prażonymi arachidami i zbożem, kakao i orzechy arachidowe w BA! Daktyle & Kakao z prażonymi arachidami i zbożem oraz liofilizowane owoce: malina, czarna porzeczka, czarny bez w BA! Daktyle & Malina z prażonymi arachidami i zbożem. Co więcej, batony Bakalland zawierają tylko cukry naturalnie występujące w użytych do produkcji składnikach i nie posiadają syropu glukozowego, tłuszczu palmowego i tłuszczów utwardzonych.
BA! Daktyle & Pomarańcza z prażonymi arachidami i zbożem, cena 2,59 zł
Nowy baton Bakalland BA! Daktyle & Pomarańcza to produkt w 100 proc. naturalny, który cechuje bardzo prosta i czysta receptura, składająca się w 99 proc. z owoców, orzechów i ziaren. Jest to pyszna kompozycja słodyczy daktyli, sycących orzechów arachidowych i płatków owsianych oraz orzeźwiającej nuty pomarańczy. Baton owocowy Bakalland BA! to nie tylko oryginalny smak, ale także źródło istotnych wartości odżywczych i błonnika. Co więcej, powstaje bez dodatku cukru – zawiera jedynie cukry naturalnie występujące w tworzących go składnikach.
BA! Daktyle & Kakao z prażonymi arachidami i zbożem, cena 2,59 zł
Daktyle & Kakao z prażonymi arachidami i zbożem Bakalland BA! to w 100 proc. naturalna przekąska składająca się tylko z prażonych orzechów arachidowych, słodyczy daktyli, pożywnych płatków owsianych i wyrazistego w smaku kakao. Batony powstają bez dodatku cukru, syropu glukozowego, tłuszczu palmowego i tłuszczów utwardzonych, są za to bogatym i naturalnym źródłem błonnika.
BA! Daktyle & Malina z prażonymi arachidami i zbożem, cena 2,59 zł
Baton Bakalland BA! Daktyle & Malina z prażonymi arachidami i zbożem jest wartościową, poręczną przekąską, która może zastąpić jedną z pięciu zalecanych przez Instytut Żywności i Żywienia porcji warzyw i owoców dziennie. To produkt o w pełni naturalnym składzie – bez dodatku cukru, syropu glukozowego, tłuszczu palmowego czy tłuszczów utwardzonych. Za jego przyjemny leśny, kwaskowo-orzeźwiający smak odpowiadają liofilizowane owoce: malina, czarna porzeczka i czarny bez.

A to już wiesz?  W 2021 roku lekko zaczynaj i kończ dzień! Śniadanie zjedz jak król - Kolację jedz jak żebrak? Nie do końca!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy