Wiadomości branżowe

Nowe ZIARENKA SMAKU WINIARY już wkrótce w sklepach

Teaser

O smaku potrawy oprócz starannego dobrania podstawowych składników decyduje także odpowiednie jej doprawienie. Doskonałym dodatkiem, który można stosować do wielu różnych dań mięsnych i warzywnych, są przyprawy ZIARENKA SMAKU WINIARY ? idealna kompozycja składników doskonale podkreślających smak przygotowywanej potrawy.

Przyprawa ZIARENKA SMAKU WINIARY jest znana i lubiana przez konsumentów od wielu lat. Na rynku dostępne są trzy warianty: drobiowy, ziołowy i uniwersalny.

Najbardziej wszechstronne zastosowanie w kuchni znajduje niewątpliwie przyprawa ZIARENKA SMAKU uniwersalne WINIARY, której receptura została teraz ulepszona, a przeprowadzone wśród konsumentów badania potwierdzają, że nadaje potrawom jeszcze lepszy smak i aromat oraz bardziej apetyczny wygląd. Przyprawa ta jest wyjątkowa dzięki unikalnej formie ziarenek oraz kompozycji 10 warzyw, które najczęściej goszczą w naszej kuchni, w tym marchew, papryka, por, cebula, pomidor czy seler. Można jej używać do doprawiania zup, sosów, mięsa, potraw warzywnych, kasz i makaronów. Pełnia smaku zamknięta w maleńkich ziarenkach to prosty klucz do kulinarnego sukcesu i domowego smaku.

Przyprawa ZIARENKA SMAKU drobiowe WINIARY doskonale wydobywa smak smażonych, duszonych i pieczonych potraw z kurczaka czy indyka. Przyprawa ZIARENKA SMAKU ziołowe WINIARY wzbogaca każde danie zapachem aromatycznych ziół i przypraw, m.in. bazylii, liścia laurowego i pieprzu czarnego. Szczególnie polecana jest do dań z ryb, gdyż świetnie komponuje się z ich delikatnym mięsem i nadaje im wykwintny ziołowy smak.

Przyprawy ZIARENKA SMAKU WINIARY sprzedawane teraz będą w nowych, atrakcyjnych opakowaniach, które mają zmienioną szatę graficzną. Wprowadzenie ich na rynek będzie wspierane w internecie i poprzez materiały POS.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na?, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele czy budynie ? w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 oraz 2012 roku redakcja ?Rzeczpospolitej? przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejszej Marki Roku.

Źródło Winiary. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy