Nowy, modny ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo

Czy masz już stylową kuchnię?

Odwieczne pytanie... jak urządzić małą kuchnię tak, by była nie tylko funkcjonalna, ale także ładna, stylowa i modna? Teraz to prostsze niż myślisz. Znana na świecie hiszpańska projektantka mody Agatha Ruiz de la Prada zaprojektowała nową i pełną kolorów kreację ekspresu NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo, który nie tylko przygotuje wyśmienitą kawę, ale również będzie ozdobą każdej kuchni.

Stylowy, modny ekspres jest nieodłącznym elementem nowoczesnego wnętrza, urządzonego zgodnie z najnowszymi trendami. Taki właśnie jest ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo z limitowanej edycji. Agatha Ruiz de la Prada uczyniła z niego małe dzieło sztuki. Oryginalne, kolorowe serduszka i unikalny kształt sprawiają, że każda kuchnia wygląda niezwykle modnie.

„Projektowanie nowego wzoru dla małego Piccolo było prawdziwą przyjemnością. Miałam nadać mu wyjątkowy wygląd i stworzyć coś oryginalnego. Ponieważ uwielbiam zabawę kolorami i kształtami, przygotowałam projekt, który przykuwa wzrok, a przy tym emanuje radością i dobrą energią. Tak stylowego ekspresu dotąd nie widziałam” – tak o nowym Piccolo mówi sama projektantka.

Na półce, na blacie kuchennym, na parapecie, w maleńkim aneksie kuchennym czy w przestronnej jadalni – niezależnie gdzie postawicie ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo, nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Ten designerski sprzęt sprawia, że nawet najmniejsze kuchnie stają się bardzo eleganckie, a przestronne zyskują element przyciągający uwagę. Jest to również bardzo dobry pomysł na prezent.

Ekspres zachwyca swoim modnym i oryginalnym wyglądem oraz dowodzi, że małe jest piękne i funkcjonalne. Rozwiązania techniczne zastosowane w tym niewielkim sprzęcie sprawiają, że kawa przygotowana w domu zawsze będzie pyszna tak, jak w kawiarni. Z pomocą ekspresu NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo można wyczarować całą gamę wyśmienitych gorących i zimnych napojów, w tym mocne Espresso, delikatne Latte Macchiato, Cappuccino czy słodką i aksamitną czekoladę. Wystarczy włożyć kapsułkę NESCAFÉ Dolce Gusto i nacisnąć dźwignię, by po chwili cieszyć się smakiem i aromatem swojej ulubionej kawy.

Ponadto ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Kawa mielona wysokiej jakości zamknięta w kapsułkach NESCAFÉ Dolce Gusto oraz ciśnienie 15 barów, które wykorzystuje ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo, gwarantują idealny napój. System wyłącza się automatycznie, co pozwala oszczędzać energię. Tackę ociekową można ustawiać w zależności od wysokości szklanki, a elegancka dźwignia ułatwia uruchamianie. Ekspres posiada 2-letnią gwarancję marki KRUPS.

Wszystkich fanów designu, stylu i kawy zapraszamy na stronę internetową www.dolce-gusto.pl. Znajdziecie na niej informacje na temat wszystkich napojów, ekspresów i akcesoriów NESCAFÉ Dolce Gusto, a także sklep internetowy.

Ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo projektu Agathy Ruiz de la Prady można nabyć wyłącznie w sklepie internetowym na stronie www.dolce-gusto.pl oraz w salonach Home&Cook.

Sugerowana cena ekspresu to 399 zł.

Authors

Related posts

Top