Kalarepa LIFESTYLE Świąteczny nastrój Święta Źywienie

Olej rzepakowy, czyli naturalnie smaczne Święta!

Jak zaskoczyć bliskich na święta? Najlepiej smacznymi i zdrowymi

Data publikacji: 2020-12-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Olej rzepakowy, czyli naturalnie smaczne Święta!
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Jak zaskoczyć bliskich na święta? Najlepiej smacznymi i zdrowymi potrawami.

Olej rzepakowy, czyli naturalnie smaczne Święta! LIFESTYLE, Żywienie - Jak zaskoczyć bliskich na święta? Najlepiej smacznymi i zdrowymi potrawami.

Z pomocą przyjdzie Wam olej rzepakowy, bogaty w witaminy E i K, o neutralnym kolorze i smaku, który sprawdzi się podczas przygotowywania pieczeni, sałatek i świątecznych ciast. Andrzej Polan, kucharz i ambasador kampanii „Olej rzepakowy skarbem Europy”: Święta czas cudny, rodzinny, pełen prezentów, życzeń i dobrego jedzenia. Olej rzepakowy jest stałym elementem tradycyjnej polskiej kuchni. Moje propozycje to rodzaj zachęty, żeby skorzystać z jego walorów i przygotować dodatkowo dania z poza menu, które już pewnie zaplanowaliście. Zapewniam, będą to hity na Waszych stołach!  Potrawy przygotowywane z myślą o najbliższych osobach smakują najlepiej. Życzę Państwu, żeby było smacznie, zdrowo i rodzinnie! Zapraszamy do zapoznania się z tekstem z załącznika, w którym znajdą Państwo przepisy kulinarne Andrzeja Polana na: Pierogi ziemniaczane ze smażoną kapustą kiszoną, Smażone ptysie z kremem chałwowym, makiem i orzechami Wesołych i smacznych Świąt! Więcej informacji, porad, wypowiedzi ekspertów oraz przepisów dostępnych jest na stronie >>> olejrzepakowy.com  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Olej rzepakowy, czyli naturalnie smaczne Święta! LIFESTYLE, Żywienie - Jak zaskoczyć bliskich na święta? Najlepiej smacznymi i zdrowymi potrawami.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy