Źywienie

Przekąska do chrupania przed TV

POPCORN HELIO NATURA BEZ TŁUSZCZU, SOLI I CUKRU Smaczna & zdrowa przekąska do chrupania przed TV Domowe kino? Sportowe emocje? A może po prostu ulubiony

POPCORN HELIO NATURA BEZ TŁUSZCZU, SOLI I CUKRU
Smaczna & zdrowa przekąska do chrupania przed TV

Domowe kino? Sportowe emocje? A może po prostu ulubiony serial? Jeśli macie w planach wieczorny seans przed tv czy filmowy weekend w domowym zaciszu, polecamy smaczny i zdrowy przysmak bez tłuszczu i soli od HELIO NATURA!

Popcorn to prażona kukurydza w swojej naturalnie zdrowej postaci. Powstaje z pełnego ziarna, co oznacza, że jest dobrym źródłem błonnika pokarmowego, witamin i składników mineralnych, a jeżeli jest przygotowywany bez dodatków, tzw. polepszaczy smaku, to staje się wówczas naturalną, zdrową, bezglutenową przekąską , jak popcorn HELIO NATURA, który pozbawiony jest tłuszczu i soli. Zawiera bowiem ponad 10 razy mniej kwasów tłuszczowych nasyconych oraz ponad 20% mniej kilokalorii niż ta sama ilość tradycyjnego popcornu z tłuszczem i solą! Ponadto, ma ponad 2 razy więcej błonnika i białka, a dzięki niskiej zawartości cukru i sodu- nadaje się jako zdrowa przekąska zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Co więcej, mogą go również jeść osoby zmagające się na co dzień z nadwagą czy nadciśnieniem, a dzięki temu, że jest także źródłem skrobi, popcorn HELIO NATURA polecany jest przez dietetyków i diabetyków. Dlatego, gdy tylko mamy ochotę na aromatyczną, pyszną przekąskę do chrupania- wystarczy wyciągnąć z foliowego opakowania HELIO papierową torebkę i włożyć do mikrofalówki na 2-4 minuty, a już po chwili będziemy sie delektować wspaniałym, „kinowym“ przysmakiem przed tv… i to bez wyrzutów sumienia!

A to już wiesz?  OLE! Suszone pomidory… na bogato!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy