Przyprawa do mięs Knorr Numer 1 w Polsce – Przyprawiaj po mistrzowsku

W niejednej kuchni półka z przyprawami jest wypełniona po brzegi. Ale której do czego użyć? Jak osiągnąć wymarzony smak wołowiny czy wieprzowiny. Czym doprawić kurczaka? Te dylematy rozwiąże Przyprawa do mięs Knorr. Zamiast kilkunastu przypraw, ona jedna! Numer 1 w Polsce![1]

Na grilla? Koniecznie!

Przyprawa do mięs Knorr jest niezwykle uniwersalna – możesz ją wykorzystywać do wielu gatunków mięs przyrządzanych na różne sposoby. Sprawdzi się zarówno do duszonej cielęciny, smażonej wieprzowiny, jak i w przypadku klasycznego schabowego czy wołowych bitek. Nie może jej zabraknąć w twojej kuchni szczególnie teraz, gdy w planach mamy spotkania przy grillu. Nawet kiedy goście cię zaskoczą i nie zdążyłaś wcześniej przygotować mięsa, wystarczy natrzeć je Przyprawą do mięs od Knorr, by nasiąkło wspaniałym aromatem ziół i przypraw. Dzięki niej przygotujesz aromatyczne piersi z kurczaka, karkówkę czy żeberka, którymi rodzinna i znajomi będą się zachwycać.

Zapachniało!

Jak to możliwe? To nie zasługa tajemniczych składników, ale ziół, przypraw i warzyw. Pochodzące z otwartych upraw, zbierane w sezonie, kiedy osiągają pełnię smaku i wartości odżywczej, mogą zdziałać cuda – mięso będzie pachniało aromatem włoskiej bazylii, natki pietruszki, a ostrości dodadzą suszone papryka, cebula i czosnek. Smaku dopełnią dojrzewające w słońcu pomidory. Proces suszenia, którym zostały poddane te składniki, sprawia, że nie tracą one smaku i aromatu oraz nie wymagają dodawania żadnych konserwantów.

Kompozycja tych składników to również nie magiczna receptura, ale efekt wiedzy i ogromnego kulinarnego doświadczenia szefów kuchni Knorr, które wykorzystali przy tworzeniu Przyprawy do mięs. Dzięki temu to mieszanka przyprawowa skomponowana w idealnych proporcjach! Ci, którzy raz jej wypróbowali, pozostają jej wierni – dziś jest jedną z najczęściej wybieranych podczas zakupów przypraw do mięs!

Sugerowana cena detaliczna:

2,23 PLN[1] źródło: Unilever za Nielsen, udziały wolumenowe w rynku przypraw specjalistycznych, czerwiec 2010- maj 2011

Authors

Related posts

Top