Przyprawa uniwersalna JARZYNKA WINIARY ? smaczny dodatek do domowych potraw

Zapach domowej zupy unoszący się w całym domu, mama mieszająca danie, z uśmiechem pytająca jak minął dzień i domownicy z niecierpliwością czekający na smaczną porcję ulubionej potrawy. Takie wyjątkowe chwile i smaki pamiętamy z dzieciństwa. Z przyprawą JARZYNKA WINIARY przygotujemy potrawy, które te wspomnienia przywołają.

Każda rodzina ma swoje sekrety na smaczne obiady, a JARZYNKA WINIARY jest jednym z nich! To uniwersalna przyprawa, dzięki której przygotujemy dania przypominające te, które gotowały nasze mamy i babcie. JARZYNKA WINIARY jest doskonale znana i obecna w polskich domach już od 1975 r. Od tamtej pory jej receptura była udoskonalana i służy teraz współczesnym paniom domu, podkreślając warzywny smak każdego dania. To tajemnica przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Kompozycja smakowa produktu przygotowana jest z suszonych warzyw wchodzących w skład włoszczyzny. Używając przyprawy JARZYNKA WINIARY, nie musimy dodawać soli, co jest dodatkowym ułatwieniem w trakcie gotowania. Najczęściej przyprawą JARZYNKA WINIARY wzbogaca się smak zup, które są pysznym, pożywnym i wartościowym posiłkiem. Każdy ma swoją ulubioną: tradycyjny rosół, lekko kwaskowatą ogórkową lub aromatyczny żurek i z każdej z nich przyprawa JARZYNKA WINIARY wydobędzie wyjątkowy smak.

Jest ona również niezastąpiona podczas przyrządzania innych dań: sosów, ryżu, potraw mięsnych, a także marynat, czyli wszędzie tam, gdzie chcemy podkreślić warzywny smak potrawy. To uniwersalny produkt, który sprawdzi się w przygotowaniu każdego z dań ? wszystko zależy od naszej wyobraźni ? kombinacji smakowych jest nieskończenie wiele! Do poszukiwania wyjątkowych inspiracji, marka WINIARY zaprasza na  www.winiary.pl. Smacznego!

Sugerowana cena produktu na półce: Przyprawa JARZYNKA WINIARY 2,30 PLN za 200g

Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska SA, będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktów na półce sklepowej należy poszukiwać  w punktach sprzedaży.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na?, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie ? w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl  nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 oraz 2012 roku redakcja ?Rzeczpospolitej? przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejsza Marka Roku.

Źródło Winiary. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top