Grillowanie Przyprawy

Przyprawy z linii Grill od marki Knorr

Przyprawy z linii Grill od marki Knorr ? przepis na udanego grilla Sezon rozpoczęty! Miłośnicy grillowania już zabierają się do przygotowywania pierwszych spotkań na świeżym

Przyprawy z linii Grill od marki Knorr ?
przepis na udanego grilla

Sezon rozpoczęty! Miłośnicy grillowania już zabierają się do przygotowywania pierwszych spotkań na świeżym powietrzu. Świętować pomogą im trzy przyprawy Knorr, stworzone specjalnie do potraw z grilla. Oto linia przypraw Grill, a w niej warianty Karkówka, Żeberka, Pikantny Kurczak. W tym sezonie potrawy z grilla będą smakowały wyjątkowo!

Pracując nad przyprawami, szefowie kuchni Knorr skupili się na trzech najbardziej popularnych grillowanych mięsach: kurczaku, karkówce i żeberkach. Skomponowali najwyższej jakości suszone zioła i przyprawy, które będą wnikać głęboko do mięsa podczas procesu grillowania. Efekt? Karkówka pachnąca czosnkiem, cebulą, papryką oraz pieprzem. Aromatyczne żeberka z dodatkiem rozmarynu, oregano i tymianku. Pikantny kurczak doprawiony pieprzem cayenne, papryką, kolendrą oraz czosnkiem i cebulą.

Goście będą zaskoczeni głębią smaku i nietuzinkowym aromatem potraw, a my zaoszczędzimy czas zazwyczaj poświęcany na dobieranie proporcji przypraw i eksperymentowanie, które z nich pasują do danego rodzaju mięsa. Dodatkowy atut – nie musimy zabierać z domu całego zestawu torebek i słoiczków z przyprawami. Wszystkie potrzebne składniki znajdziemy w jednym opakowaniu przypraw Knorr. Co ważne, każda z nich została przygotowana specjalnie do jednego rodzaju mięsa, dzięki czemu unikniemy przykrego wrażenia, że wszystkie potrawy z grilla smakują tak samo. Znikną też nasze obawy o efekt końcowy ? dzięki nowym przyprawom Knorr grillowanie na pewno będzie udane.

40-gramowa torebka wystarczy na przygotowanie 1 kg mięsa. Po przyprawieniu należy je odstawić na 20-30 minut, a następnie umieścić na grillu lub ? choćby w przypadku niepogody ? upiec w piekarniku.

KNORR_Zeberka_RGB-003-2015-05-05 _ 17_43_38-80

KNORR_Karkowka_RGB-001-2015-05-05 _ 17_43_38-80

KNORR_Pikantny kurczak_RGB-002-2015-05-05 _ 17_43_38-80

Szczegółowe przepisy na sezon grillowy znajdziemy na www.przepisy.pl

hastagi na stronie:

#grillowana kalarepa #knorr zeberka na grillu

A to już wiesz?  Nowy rok, nowe wyzwania – zacznij od talerza!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy