Smaczny, owocowy, bogaty w witaminę C koncentrat napoju dla całej rodziny

Wrocław 20.01.2014

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : SUNQUICK
ASORTYMENT: Sunquick Owoce Tropikalne 580 ml

Sunquick Owoce Tropikalne ? skoncentrowany smak lata przez okrągły rok

Sunquick to produkt unikalny, mogący poszczycić się już 60 latami tradycji. Choć powstał w Danii, obecnie znają go i cenią konsumenci w ponad stu krajach na całym świecie. Co sprawia, że Sunquick jest tak wyjątkowy, że przekonał do siebie tak wielu ludzi na różnych kontynentach?

Swą niepowtarzalność w segmencie koncentratów owocowych Sunquick zawdzięcza przede wszystkim wyjątkowej recepturze i proporcjach składników, produkowany jest z naturalnego soku owocowego. W swoim składzie zawiera minimum 50% owoców, warto też podkreślić, że jest zupełnie wolny od sztucznych aromatów, barwników i słodzików. Sunquick powstaje według pilnie strzeżonej technologii, dzięki czemu ma wspaniałą gęstą konsystencję, wyrazisty i niezwykle intensywny smak i piękny kolor.

Sunquick Owoce Tropikalne to nie tylko smaczny, owocowy, bogaty w witaminę C koncentrat napoju dla całej rodziny ale także niezastąpiony składnik koktajli, drinków, deserów, a nawet dań głównych. Sunquicka Owoce Tropikalne ? składa się z ananasów, pomarańczy, marakui, mango, bananów i moreli. Zachwyca naturalnym, harmonijnym smakiem, jakością, mnogością zastosowań i tym, że jest bardzo wydajny. Butelka Sunquick 0,58 L to prawie 30 szklanek gotowego napoju!

Sunquick sprzedawany jest w szklanych opakowaniach, aby każdy mógł zobaczyć jego doskonałą jakość. Dodatkowo, wyposażony został w zakrętkę z tzw. korkiem niekapkiem, która zapewnia prostą i praktyczną obsługę oraz czystość i higienę używania ? niezależnie od miejsca.

www.sunquick.com.pl, www.indexfood.pl

Produkt: Sunquick Owoce tropikalne
Marka: SUNQUICK
Pojemność: 580 ml
Cena: ok 13 zł
Dystrybutor: INDEX FOOD

Authors

Related posts

Top