Źywienie

Smakowita kanapka

Informacja prasowa Hochland Polska Listopad 2017 Smakowita kanapka Hochland Kanapkowy ze szczypiorkiem znajdziemy w przepisie na smakowitą kanapkę Pauliny z bloga Smakowity Kąsek. Kremowy serek

Informacja prasowa Hochland Polska
Listopad 2017

Smakowita kanapka
Hochland Kanapkowy ze szczypiorkiem znajdziemy w przepisie na smakowitą kanapkę Pauliny z bloga Smakowity Kąsek. Kremowy serek twarogowy, pyszna dynia hokkaido, chorizo, świeży szpinak i cebula to połączenie pełne charakteru.

Autorka przepisu: Paulina Hofman / BLOG Smakowity Kąsek
Składniki: 4 kromki jasnego pieczywa/ciabatty, 1 kremowy serek twarogowy Hochland Kanapkowy ze szczypiorkiem, 4 plastry dyni hokkaido, 70 g chorizo w plasterkach, ½ czerwonej cebuli, 70 g świeżego szpinaku, czerwony pieprz/pieprz młotkowany w młynku czarny, 50g pestek z dyni.

Sposób przygotowania:
Przygotowanie dyni: 1 dynia hokkaido, oliwa, sól, pieprz, tymianek cytrynowy
Dynię kroimy na pół, wydrążamy z niej miąższ i pestki. Dynię kroimy w plastry. Układamy w naczyniu żaroodpornym lub na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia. Posypujemy solą, pieprzem i tymiankiem cytrynowym. Skrapiamy dynię oliwą. Pieczemy ją ok. 15-20 minut w 180 stopniach.

Przygotowanie kanapki:
Kromki pieczywa smarujemy kremowym serkiem twarogowym ze szczypiorkiem. Układamy na wierzchu szpinak, plastry chorizo, plastry/kawałki dyni i krążki pociętej cebuli. Na samym końcu doprawiamy kanapkę świeżo mielonym pieprzem i posypujemy pestkami dyni.

Producent:

Hochland Polska Sp. z o. o.
ul. Okrężna 2
64-530 Kaźmierz
www.hochland.pl

A to już wiesz?  Co powinien zawierać dobry preparat na biegunkę?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy