Źywienie

Sprytne babki

Informacja prasowa FLORINA Maj 2018 Sprytne babki! Ich sekretem jest Florina Nowoczesne rozwiązania ułatwiające życie cenimy w każdej dziedzinie, również w kuchni. Jeśli tylko możemy

Informacja prasowa FLORINA
Maj 2018
Sprytne babki!
Ich sekretem jest Florina

Nowoczesne rozwiązania ułatwiające życie cenimy w każdej dziedzinie, również w kuchni. Jeśli tylko możemy zrobić coś szybciej i skuteczniej, oszczędzając przy tym czas – jesteśmy zdecydowanie na tak! Z nowymi gadżetami Smart marki Florina codzienne czynności w kuchni będą proste jak nigdy dotąd, a przyrządzanie posiłków obędzie się bez niespodzianek.

W kuchni lubimy być pozytywnie zaskakiwani – nowe smaki, receptury i aromaty zawsze brzmią zachęcająco. Niestety czasem zdarza się, że na drodze do kulinarnych uniesień stają nam pozorne drobnostki, a „złośliwość rzeczy martwych” może nie raz opóźnić przygotowanie dania albo skuteczne zepsuć nerwy. Jednak takich wpadek można uniknąć w bardzo prosty sposób. Wystarczy sięgnąć po gadżety najnowszej generacji, które łączą w sobie nowoczesny design, skuteczne rozwiązania, zaawansowaną technologię i najwyższej jakości materiały. Sprytne babki gotują z Floriną i… pewnością, że przyrządzą coś naprawdę pysznego!

Obieraczka obierak do warzyw z uchwytem Florina Smart
Ten gadżet w kuchni to podstawa! Potrafi zamienić żmudne obieranie nożem w kilkunastosekundową czynność, z którą bez wysiłku poradzi sobie każdy domownik. Nowa obieraczka Florina Smart wyróżnia się specjalnym, elastycznym uchwytem idealnie dopasowanym do dłoni, który zapewnia maksymalną stabilizację i zapobiega ślizganiu się palcu, chroniąc przy tym dłonie przed zabrudzeniem. Ostrze obieraczki wykonano ze stali nierdzewnej, zapewniając skuteczność i perfekcyjną ostrość. Dodatkowo narzędzie wyposażono w element umożliwiający szybkie usunięcie wszelkich pozostałości, wyrostków i zabrudzeń, np. po marchewkach czy ziemniakach. Ten mały gadżet to wielka pomoc w każdej kuchni.
Cena: 9,90 zł

Otwieracz do konserw Florina Smart
Tępy otwieracz albo jego brak mogą nieoczekiwanie pokrzyżować nasze kulinarne plany! Dlatego sprytne babki wiedzą, że dobrej jakości otwieracz zawsze warto mieć w kuchennej szufladzie. Nowy otwieracz do konserw Florina Smart to funkcjonalny gadżet o nowoczesnym designie, który skutecznie otwiera nawet najbardziej oporne puszki. Działa inaczej niż zwykłe otwieracze, bo ruchy jego ostrza odbywają się po zewnętrznej stronie. Dzięki temu krawędź otwieranej puszki nie jest ostra, a samo otwieranie – bardzo proste i bezpieczne! Górną część otwieracza wykonano z nylonu, który nie wchodzi w reakcje z żywnością, natomiast jego uchwyt jest silikonowy, przez co gadżet nie wyślizguje się z dłoni.
Cena: 24,90 zł

A to już wiesz?  Jaką czarną herbatę wybrać, aby cieszyć się najlepszą jakością?

Pokrywka silikonowa Florina Smart
Pokrywka to w każdej kuchni absolutne „must have”. Umożliwia duszenie, głębokie przesmażenie potraw czy szybsze ugotowanie dania. Bez tego podstawowego gadżetu żadna sprytna babka nie wyobraża sobie codziennego pichcenia. Idąc z duchem czasu, stare, ciężkie i nieporęczne pokrywki odłóżmy w kąt. Czas na nowe rozwiązania! Pokrywka silikonowa Florina Smart 27,5 cm to lekki i funkcjonalny gadżet, który doskonale pasuje do każdego garnka czy miski o średnicy 26 cm. Świetnie sprawdzi się zarówno do przechowywania żywności, jak i obróbki termicznej – wykonana z wytrzymałego silikonu, jest odporna na temperatury od -40°C do 220°C! Z powodzeniem można myć ją w zmywarce i korzystać w piekarniku czy kuchence mikrofalowej – chroniąc urządzenia przed zabrudzeniem. Ta elastyczna i niezwykle wytrzymała pokrywka to w kuchni zupełnie nowa jakość!
Cena: 18,90 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy