Świat doczekał się MAKARą

Zakręcony, karbowany makaron plus dobry smak minus glutaminian sodu i konserwanty. Co może wyniknąć z takiego połączenia? Odpowiedź jest tylko jedna –MAKARą! To nowa propozycja z kategorii nudle, stworzona specjalnie z myślą o konsumentach, którzy cenią dobre jedzenie, zabawę, są ciekawi nowych smaków i znajdą kilka chwil dla siebie na smaczny posiłek w ciągu dnia.

Sześć wariantów MAKARą czeka na sklepowej półce. Wystarczy zaledwie kilka minut, by zajadać się ulubionym smakiem nudli. W tym czasie wszystkie inne sprawy stają się mniej istotne. Dlaczego? Bo świat może przecież poczekać aż skończymy jeść MAKARą. Świat kocha, świat poczeka. Żartobliwe ilustracje na opakowaniach nudli, wykonane przez znamienitego rysownika Bohdana Butenko, cieszą oko i zachęcają do wkroczenia w świat MAKARą oraz poznania nowych smaków.

Chilli con Carne

Zobacz, co powstało w wyniku burzliwego romansu smaków Chilli z Carne i dodaj swojemu dniu odrobiny pikanterii. Spróbuj MAKARą o smaku Chilli con Carne, a sam zobaczysz, że zakochasz się w obu z nich.

Kurczak Curry

Coś dla miłośników orientu, czyli smak: kurczak tańczący w curry. Gdy spróbujesz, przypomnisz sobie ze szkoły znaczenie słowa „katharsis”. Pokochasz ten smak tak, że wybudujesz mu drugie Tadż Mahal.

Pomidorowa

Jaki masz smak? Pomidor. Jak Ci na imię? Pomidor. Co masz w sobie? Pomidor. Co lubisz najbardziej? Pomidor. Gdzie mieszkasz? Pomidor. O czym myślisz? Pomidor. – To tylko fragment wywiadu z naszą zupą pomidorową. Reszty o niej dowiesz się, gdy jej spróbujesz.

Wołowina i Kurczak

Czy wiesz, co wyniknie ze spotkania kurczaka z krową? My też nie. Ale wiemy, że smakuje to pysznie i smak ten daje się zmieścić w całkiem niewielkiej torebce. A skąd to wiemy? Bo próbowaliśmy – naszej nowej zupy o smaku Wołowina i Kurczak.

Kurczak

Masz ochotę wrzucić coś na ząb? Jak na ząb, to tylko zupę. A jak zupę, to najpewniej o smaku kurczaka. A wtedy to już tylko MAKARą! Dlaczego? Bo tylko ona ma smak tak dobry, że najdzie Cię ochota, aby się w niej zanurzyć!

Wołowina i Grzyby

Danie, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o wielbicielach ciekawych połączeń. Możesz spróbować jej bez obaw. Niezależnie od tego, czy wolisz smak grzybów czy wołowiny, nasza zupka posmakuje Ci na pewno. Bo ma w sobie oba smaki.

Co zrobić by cieszyć się ulubionym smakiem MAKARą? Wystarczy zalać karbowany makaron 350 ml przegotowanej wody i dodać zawartość saszetki, różną w zależności od wybranego wariantu smakowego. Po 3-5 minutach dokładnie wymieszać i jeść.

Więcej informacji znajduje się na równie unikalnej co same produkty stronie www.MAKARą.pl z „ą”!

MAKARą nie zawiera dodatku glutaminianu sodu ani konserwantów.

Wszystkie wersje smakowe MAKARą są dostępne za jedyne 1,20 PLN (cena sugerowana).

Authors

Related posts

Top