W paczce raźniej

Lato w pełni, choć za oknem nie zawsze świeci słońce. Jednak niezależnie od aury każdy urlop będzie udany, gdy spędzimy go w gronie rodziny i przyjaciół. Teraz, by wakacje były jeszcze przyjemniejsze i słodkie niezależnie od pogody, można podzielić się z najbliższymi swoimi ulubionymi wafelkami PRINCESSA o smaku kokosowym. Już od 1 sierpnia można je kupić w opakowaniu familijnym.

Oferta Nestlé została rozszerzona o wariant zawierający aż 8 sztuk pysznie oblanych czekoladą paluszków PRINCESSA o smaku kokosowym! To idealny format, który pozwala dzielić się z przyjaciółmi na górskim szlaku, a po wakacjach zabrać do pracy czy do szkoły. Opakowanie familijne to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących małe, słodkie przekąski oraz dla rodziców dbających o dobry nastrój swoich pociech. Już nie musimy pamiętać o kupnie ulubionych wafelków podczas każdej wizyty w sklepie. Wystarczy kupić jedno opakowanie, by słodkie przekąski z puszystym kremem były zawsze pod ręką.

Każdy wafelek znajdujący się w opakowaniu familijnym ma format snack, co oznacza, że jest lżejszy i stanowi idealną słodką przekąskę w ciągu dnia dla całej rodziny. To doskonały dodatek do kawy podczas przerwy w pracy, uzupełnienie drugiego śniadania dla dziecka w szkole i pyszna chrupiąca przekąska podczas wycieczki rowerowej lub spaceru.

Mniejszy rozmiar wafelka sprawia, że ta słodka przekąska zawiera mniej kalorii. Wynika to ze strategii przyjętej przez firmę Nestlé, która dba o prawidłowe odżywianie i dobre samopoczucie swoich konsumentów. Zgodnie z tą strategią Nestlé edukuje konsumentów, w jaki sposób odpowiednio dobierać produkty spożywcze i komponować zbilansowane menu. W tym celu Nestlé na wszystkich swoich produktach umieszcza KOMPAS ŻYWIENIOWY, który zawiera informacje o wartościach odżywczych produktów, a także ich zalecanym dziennym spożyciu (GDA). Mniejsze porcje słodyczy pozwalają na łatwiejsze wkomponowanie ich w prawidłowo zbilansowaną dietę, a rodzicom na kontrolowanie tego, ile słodyczy spożywają ich dzieci.

W opakowaniach familijnych dostępne są już wafelki NESQUIK oraz batony KIT KAT i LION, więc każdy fan słodyczy Nestlé znajdzie coś dla siebie. Wafelki i batony w opakowaniach familijnych dostępne są w sieciach hipermarketów.

 

Sugerowana cena opakowania zawierającego 8 wafelków PRINCESSA 8x14 g to 5,00 zł

Sugerowana cena opakowania zawierającego 8 wafelków NESQUIK 8x15g to 5,00 zł

Sugerowana cena opakowania zawierającego 6 batonów LION 6x30g to 5,00 zł

Sugerowana cena opakowania zawierającego 9 batonów KIT KAT 9x20,7g to 7,00 zł

Authors

Related posts

Top