Weź udział w konkursie i zaskocz nas swoim przepisem na deser

Lubisz zaskakiwać bliskich pysznymi i oryginalnymi deserami? Nie ukrywaj swojego talentu i podziel się nim z innymi miłośnikami słodkości. Weź udział w konkursie z deserami WINIARY POMYSŁ NA… i zaskocz nas swoim przepisem. 12 marca 2012 r. ruszył konkurs, w którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody: robota kuchennego Kitchen Aid, ekspresy NESCAFÉ DOLCE GUSTO GENIO, silikonowe foremki i pyszne desery WINIARY POMYSŁ NA… . 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odrobina wyobraźni i zamiłowanie do słodkich eksperymentów. Zasady są bardzo proste. Wystarczy stworzyć własną wariację deseru z użyciem produktu WINIARY POMYSŁ NA… Panna Cotta z sosem truskawkowym, WINIARY POMYSŁ NA… Tiramisu z sosem o smaku amaretto lub WINIARY POMYSŁ NA… Creme Caramel z sosem karmelowym. Następnie należy za pomocą formularza dostępnego na stronie www.pomyslnadeser.pl podzielić się swoim przepisem i dołączyć jego zdjęcie. Jeśli chcesz pokazać, jak krok po kroku przygotować Twój pyszny deser, dołącz również link do filmu na youtube.pl.

Konkurs zorganizowaliśmy z myślą o osobach, które lubią eksperymentować w kuchni i przygotowywać pyszne, oryginalne i efektowne słodkości. To dla nich stworzyliśmy desery WINIARY POMYSŁ NA…, które pozwalają puścić wodze fantazji i przygotować wiele słodkich wariacji. Osoby, stawiające w kuchni pierwsze kroki, z łatwością przygotują pyszny deser WINARY POMYSŁ NA… Panna Cotta z sosem truskawkowym, Tiramisu z sosem o smaku amaretto i Creme Caramel z sosem karmelowym. Bardziej zaawansowani mistrzowie sztuki kulinarnej mogą eksperymentować z własnymi przepisami z użyciem produktów. Konkurs pozwoli odkryć, jak duże możliwości dają desery WINIARY, dzięki którym możemy zachwycić naszych bliskich – mówi Anna Chwaścińska, Product Manager w Dziale Deserów i Produktów Zbożowych Nestlé Polska.

Na autorów najciekawszych przepisów czekają bardzo atrakcyjne nagrody: robot kuchenny Kitchen Aid, 10 ekspresów do kawy NESCAFÉ DOLCE GUSTO GENIO oraz 50 zestawów silikonowych foremek idealnych do przygotowania np. deseru WINIARY POMYSŁ NA… Panna Cotta z sosem truskawkowym. Każda nagrodzona osoba otrzyma również zestaw trzech deserów WINIARY POMYSŁ NA… .

Konkurs będzie wspierany kampanią w internecie, za którą odpowiada MEC. Organizatorem konkursu i twórcą strony internetowej www.pomyslnadeser.pl jest agencja LemonSky. Okres trwania konkursu: 12 marca – 9 kwietnia 2012 r.

 

***

Kontakt dla mediów:

Iwona Zaczek

Brand PR Coordinator, Nestlé Polska

[email protected]

Tel.: +48 22 607 26 24, mobile: +48 600 204 933

Ul. Szturmowa 2, 02-678 Warszawa

Authors

Related posts

Top