WINIARY POMYSŁ NA… Pizzerinki wyróżniony w rankingu ?Produkt Roku 2012. Wybór konsumentów?

WINIARY POMYSŁ NA… Pizzerinki został wyróżniony w prestiżowym rankingu „Produkt Roku 2012. Wybór konsumentów”. WINIARY POMYSŁ NA… Pizzerinki znalazł się wśród najlepszych produktów FMCG wskazanych w badaniu konsumenckim przeprowadzonym przez TNS OBOP w styczniu 2012 r.

Ranking „Produkt Roku 2012. Wybór konsumentów” to coroczne, największe w branży FMCG badanie konsumenckie, które ma na celu wyłonienie najlepszych i najbardziej innowacyjnych nowości rynkowych. Obecnie ranking jest sporządzany w 30 krajach, w Polce od 8 lat. Tegoroczna edycja miała formę badania sondażowego wśród 5000 konsumentów przeprowadzonego przez TNS OBOP na zlecenie spółki Produkt Roku Polska.

– Tytuł „Produktu Roku. Wybór konsumentów” jest dla nas bardzo istotny, ponieważ przyznają go sami konsumenci, a ich opinia ma dla nas ogromne znaczenie. To wyróżnienie potwierdza silną pozycję marki WINIARY na rynku oraz wyraża zaufanie jej użytkowników do wprowadzanych nowości. Jest nam niezmiernie miło, że WINIARY POMYSŁ NA… Pizzerinki zagościł w polskich domach tak jak inne lubiane od lat produkty marki WINIARY. Ich obecność na stołach traktujemy jako wyraz uznania dla ich doskonałego smaku i najwyższej jakości – mówi Wojciech Osiński, Marketing Manager marki WINIARY.

WINIARY POMYSŁ NA…Pizzerinki jest innowacyjnym produktem umożliwiającym szybkie i proste przygotowanie uwielbianego przez Polaków przysmaku kuchni włoskiej. WINIARY POMYSŁ NA… Pizzerinki to produkt typu 2 w 1. W jednym opakowaniu konsumenci znajdą bazę do ciasta oraz sos, który w połączeniu ze świeżymi dodatkami stanowi idealne dopełnienie pysznej pizzy. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach smakowych: WINIARY POMYSŁ NA… Pizzerinki z szynką i pieczarkami oraz WINIARY POMYSŁ NA… Pizzerinki z kiełbasą i cebulką.

Tytuł „Produktu Roku. Wybór konsumentów” to potwierdzenie, że produkty marki WINIARY cieszą się w Polsce bardzo wysokim uznaniem. Co niezwykle istotne, marka WINIARY jest rozpoznawana przez prawie 90% Polaków, a wytwarzane pod nią produkty zajmują czołowe pozycje w większości segmentów rynku wyrobów kulinarnych.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień.

Authors

Related posts

Top