Wspomaganie męskiej płodności

W wyniku konkursu ofert agencja IMR advertising by PR podpisała umowę promocyjną z Rovers Polska, firmą medyczną, która oferuje m.in. rozwiązania dotyczące różnych aspektów zdrowia mężczyzny, wspierania zdolności prokreacyjnych i leczenia bezpłodności.

Celem współpracy jest promocja suplementu diety Proxeed Plus zawierającego składniki wpływające na poprawę jakości męskiego nasienia. Kompozycja składników preparatu powstała w oparciu o wyniki badań klinicznych, w których naukowcy i lekarze poszukiwali rozwiązań optymalizujących jakość męskiego nasienia, stymulowania procesu jego tworzenia się i dojrzewania plemników.

Proxeed Plus zawiera witaminy i mikroelementy stanowiące ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, a tym samym wpływa na obniżenie niekorzystnych skutków stresu oksydacyjnego.

?Działania promocyjne podjęte przez naszą agencję skierowane są w równym stopniu do mężczyzn i do kobiet. Bowiem to kobiety w większości przypadków starają się dbać o styl i jakość życia swoich mężczyzn, a tym samym o zdrowie i prawidłowy rozwój psychofizyczny wspólnego potomstwa. Tak więc wybraliśmy media czytane ze zrozumieniem przez obie płci? ? mówi Monika Iskandar, dyrektor zarządzająca IMR advertising by PR.
Rovers Polska posiada system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008 w zakresie m.in. dystrybucji wyrobów med

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=1007805127

Related posts

Top